Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Gdzie i Kiedy

Data: Sobota, 21.09.2013 r.
START
GIGA
MEGA
MINI

10:00
11.00
11.15
DYSTANS
GIGA
MEGA
MINI

79,7 km
53,4 km
27,0 km
PRZEWYŻSZENIA
GIGA
MEGA
MINI

2805 m
1813 m
965 m
TRACK GPS
GIGA
MEGA
MINI

ROUTE ANALYSER
ROUTE ANALYSER
ROUTE ANALYSER
Najwyższy punkt: Ochodzita 895 m n.p.m. (dystans MEGA), Wielki Stożek 979 m n.p.m. (dystans MINI i GIGA)
Trudność (1 - 6): ☆☆☆☆
Charakterystyka: Istebna jest wyjątkowym miejscem na europejskiej mapie MTB. Tutaj jeździ się we wszystkie strony świata, a ilość górskich tras, gór i dolin, dostępnych na rowerze górskim jest prawie nieskończona.

Wydawało się, że najbardziej "esencjonalnie beskidzką" trasę MTB, pokonywaną od 8 lat przez tysiące bikerów nie można już zmienić, a jednak miejscowi "górale" zaserwowali uczestnikom nową porcję krajobrazów. Przekonaj się jak bardzo uzrozmaicona jest nowa propozycja trasy maratonu, która powstała z połączenia najciekawszych odcinków tras z poprzednich lat. Dochodzą do tego nowe szlaki i drogi leśne, powstałe na skutek masowej zrywki świerka istebniańskiego. Choć masowe zmiany w lasach wyglądają na pierwszy rzut oka okrutnie, to jednak dla nas, bikerów, niesie to sporo nowych możliwości: beskidy poprzecinane nowymi drogami i ścieżkami leśnymi, piekne widoki z odsłoniętych zrębów i karczowisk, zmienione krajobrazy i nowe porcje adrenaliny. Wraz z ilością kamieni, korzeni i błota rośnie jej poziom, której nadmiar w Beskidach, a zwłaszcza TYCH Beskidach nikomu nie zaszkodzi ;-)

Przez górskie pogranicze Polski, Czech i Słowacji wiodą najciekawsze, najbardziej kultowe trasy MTB. Czy to prawda? Zapytajcie o to uczestników etapówki "Beskidy MTB Trophy", "finisherów" w zielonych koszulkach i przyjeżdżajcie 21 września na maraton do Istebnej! Te tereny gwarantują zawsze doznania o jakich nawet nie myśleliście!
BUFETY & BIKE SERVICE
GIGA / MEGA / MINI

4  / 2 / 1
Lokalizacja BIURA ZAWODÓW Amfiteatr pod skocznią (boisko sportowe - centrum)

Sponsorzy

Marathony

Facebook


patronat medialnywspółpraca